Novinky

Tenisová opona se v Ústí nad Orlicí zatáhla

• Zveřejněno v Novinky
  • Číst: 3810 krát

Téměř pětadvacet let se hrály v Ústí nad Orlicí kvalitní české a mezinárodní tenisové turnaje, na kterých startovali hráči a hráčky, kteří to o pár let později dotáhli do světové špičky. V letošním roce, zdá se, tato skvělá tradice skončila…

Číst dál...

Poděkování partnerům

• Číst: 4514 krát

AGENTURA VANĚK AGENCY, pořadatel mezinárodního tenisového turnaje mužů Rieter Open 2018, děkuje za podporu a spolupráci následujícím partnerům:

Číst dál...

Kopřiva nepříznivou bilanci nezlomil, vyhrál Poljak

• Číst: 3821 krát

Pikantní finále obstaral duel dvou tréninkových partnerů, spoluhráčů ze čtyřhry Víta Kopřivy a Davida Poljaka. Kopřiva má dlouhodobě nepříznivou bilanci ze vzájemných zápasů a letošní finále v Ústí to jen potvrdilo. Poljak vyhrál po setech 6:4, 6:4. Do utkání oba vstoupili s mírnou nervozitou, lépe si s ní poradil David Poljak, který dokázal v prvním setu za stavu 4:4 získat brejk a čistou hrou při svém servisu první set dopodával. Ve druhém setu se Poljak dostal do vedení 4:1, získal dva brejky a měl servis na odskočení na 5:1, Kopřiva však nehodlal vývoj zápasu vzdát a snížil na 3:4 a 4:5, Poljak však na servisu udržel nervy a utkání dovedl do zdárného konce.

Číst dál...

Rikl si spravil chuť ve čtyřhře

• Číst: 4949 krát

Nejprve musel Patrik Rikl zkousnout porážku v semifinále dvouhry, kde nestačil na Víta Kopřivu. O necelou hodinu a půl déle nastoupil na kurt znovu spolu s Filipem Poláškem, když se ve finále čtyřhry utkali s mladým párem Antonín Bolardt, Tomáš Machač. K vidění byl vyrovnaný zápas, který rozhodl zkušenější československý pár v obou setech až v tie-breaku (7:6, 7:6).

Číst dál...

Zemřel hlasatel Jiří Hetfleiš

• Číst: 4742 krát

15. března 1928 - 5. července 2018

Jiří Hetfleiš se narodil se 15. března 1928 v Ústí nad Orlicí a celý svůj život zasvětil sportu, hlavně atletice, kde od roku 1946 pracoval v různých funkcích.

Číst dál...

Sobotní finále

• Číst: 4793 krát

Sobotní finále začne na kurtu číslo 1 v 10:30. Přeruší nepříznivou bilanci Vít Kopřiva nebo se bude radovat z prvního titulu na antuce David Poljak?